INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


VÝKON TECH
VÝKON TECH - FARMAGAN - Vlasy bielidlá

Rate this product:


1 click

VÝKON TECH
FARMAGAN - Vlasy bielidlá


discounts

BIELENIE CREAM

Whitener krém na vlasy vysoké zosvetlenie moci. Textúra zmesi nám umožňuje vyvíjať techniky pracovať rýchlejšie a bezpečnejšie.
spôsob použitia : pred použitím, manipulovať obálku na tenké výrobku. Pomer riedenia : 1:02 Pozor : mix do non - kovové nádoby. Oxidanty použiť : READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 zväzkov, podľa uváženia kaderníka na základe vykonaného posúdenia. Rýchlosť uzávierky : až 45 minút v závislosti na vyhodnotení kaderníka. Odporúča sa pre bielenie a morenie príliš blízko k pokožke. Ideálne pre osvetlenie techniky na prírodné alebo farbené vlasy, najmä neštruktúrovaných.
box :. rúrka 40 gr a 250 gr obálka

BIELENIE POWDER
Kompaktný a vysoko bielenie výkon. Správne v zmesi s oxidačným emulzia poskytuje krém vhodný pre všetky techniky.
spôsob použitia : pomer riedenia : 1:02. Pozor : mix do non - kovové nádoby. Oxidanty použiť : READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 zväzkov, podľa uváženia kaderníka na základe vykonaného posúdenia. Rýchlosti uzávierky : 15-60 minút v závislosti na vyhodnotení kaderníka. Doporučené pre silné bielenie prírodných vlasov a silný, morenie hlboké farby srsti nie je príliš citlivý na účesy a farby s veľmi tmavým pozadím.
box :. 20 g tuba a poháre 500 g

BIELENIE POWDER BLUE bez amoniaku
Bez amoniaku bieliaci prášok na vlasy, a to najmä v poriadku a kompaktný. Umožňuje vynikajúce výsledky bielenia. Rešpektuje štruktúru vlasov.
spôsob použitia : pomer riedenia : 1:02. Mix v non - kovové nádoby. Oxidanty použiť : READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 zväzkov, podľa uváženia kaderníka na základe vykonaného posúdenia. Rýchlosti uzávierky : 15-60 minút v závislosti na vyhodnotení kaderníka. Odporúča sa pre bielenie farbené vlasy, poškodené a veľmi jemná. Skvelé pre umývanie a morenie morenie svetla.
box :. 20 g tuba a jar 500 gr

Related

X

privacy